מוצרים

RGF-REME-HALO2

מערכת טיהור המותקנת דרך תעלות אספקת אוויר REME HALO®

מטהר האוויר זוכה הפרסים הפועל דרך תעלות ומיועד לכלל הבית REME HALO® הינו הדור הבא של טכנולוגיית איכות אוויר הפנים (IAQ – Internal Air Quality), והוא מסוגל לטהר כל אינץ' מעוקב של אוויר אליו מגיעה מערכת מיזוג האוויר המרכזית שלך.

מערכת טיהור המותקנת דרך תעלות אספקת אוויר HALO-LED

מערכת ה- HALO-LEDTM היא מערכת טיהור האוויר הראשונה בתעשיה הפועלת דרך תעלות באמצעות לד, המיועדת לכלל הבית והבניין, שהינה הן נטולת כספית והן תואמת "אפס אוזון".

BLU-QR

מקלור (סטייקלייט) אולטרה-סגול BLU QR®

שמירה על סלילי ה- HVAC1 שלך נקיים מצמיחת עובש וקימחון הינה קלה באמצעות המקלור האולטרה-סגול בעל האיכות הגבוהה BLU QR® של חברת RGF שעבר תהליך רישום פטנט!

מערכת לטיפול במכונות לייצור קרח IMSB

מכונות מסחריות לייצור קרח מועדות לזיהומים חיידקיים, ואם הן אינן עוברות ניקוי ראוי ובאופן קבוע, הן יכולות לגרום להתפשטותם של חיידקים מזיקים אל לקוחות, לקוחות קבועים ועובדים. צמיחה חיידקית במכונות לייצור קרח הינה בעיה שכיחה והיא יכולה לגרום להצטברות של ביופילם (שכבת תאים שנדבקים אחד אל השני על משטח) או קרום רירי.

יחידת התאוששות מהירה Rapid Recovery Unit® מערכת טיהור אוויר ובקרת ריחות

יחידת ההתאוששות המהירה Rapid Recovery Unit® RRU של חברת RGF הינה הפתרון האידאלי שנועד לפתור סוגיות של ריח רע מכל הסוגים וניתן לעשות בה שימוש על-מנת לטפל ביעילות ובמהירות באזורים בעייתיים רבים במהלך פעילויות התחזוקה וניהול משק הבית היומיומיות בחללים תפוסים.

יחידת PHI מסחרית קלה

מערכת טיהור האוויר HVAC2-PHI המסחרית הקלה של חברת RGF® נועדה לחסל את סיכוני תסמונת הבניין החולה על-ידי הפחתת ריחות, מזהמי אוויר, תרכובות אורגניות נדיפות (VOC - Volatile Organic Compounds) (ריחות כימיים), עשן, עובש, חיידקים ונגיפים.

+Guardian Air QR

מערכת ה- +Guardian Air QR הינה מטהר אוויר דרך תעלות המסוגל לטהר כל אינץ' מעוקב של אוויר אליו מגיעה מערכת החימום והמיזוג המרכזית שלך.

מערכת טיהור אוויר PTAC HVAC

מערכת טיהור האוויר PTAC HVAC של חברת RGF® עושה שימוש בטכנולוגיית PHI Cell®3. מטהר אוויר קטן אך עוצמתי זה מפחית ריחות, מזהמי אוויר, תרכובות אורגניות נדיפות (VOC - Volatile Organic Compounds), עשן, עובש, חיידקים ונגיפים.

מערכת להפחתת/בקרת חיידקים וריחות

מערכת ה- BOS II של חברת RGF הינה מערכת מסחרית בגודל בינוני לבקרת חיידקים וריחות והיא מיועדת עבור יישומים מסחריים בגודל קטן עד בינוני כגון פחי אשפה, בסיסי מעליות, מצנחי (פירי) אשפה, אזורים המיועדים לאחסון אשפה כמו גם לארובות אוורור.

מערכת טיהור אוויר מסחרית

מערכת ה- CAPS Mini הינה האופציה הרב-תכליתית ביותר לטיפול ושיפור איכות אוויר הפנים ביישומים קטנים יותר, כגון משרדי רופאי שיניים, סלוני ציפורניים וכן עבור אנשים העוסקים בטיפוח חיות מחמד.

יחידת PHI מסחרית CML עבור חברות לעיבוד מזון

יחידת ה- PHI המסחרית CML של חברת RGF® נועדה להפחתת ריחות, מזהמי אוויר, תרכובות אורגניות נדיפות (VOC - Volatile Organic Compounds) (ריחות כימיים), עשן, עובש, חיידקים ונגיפים.

יחידת PHI מסחרית CML

יחידת ה- PHI המסחרית CML של חברת RGF® מיועדת עבור מבנים מסחריים ותעשייתיים גדולים והיא יעילה בחיסול סיכוני תסמונת הבניין החולה (SBS – Sick Building Syndrome) ותסמונת הגרב המלוכלכת (DSS – Dirty Sock Syndrome).

BOS_HOX

BOS HOX

מערכת ה- BOS HOX הינה מערכת תעשייתית ומסחרית להפחתת חיידקים וריחות אשר תוכננה עבור אזורים מצחינים כגון פחי אשפה, בסיסי מעליות, מצנחי (פירי) אשפה, אזורים המיועדים לאחסון אשפה כמו גם לארובות אוורור.

MICROCON® 675

מערכת טיהור האוויר Microcon® 675 בעלת מסנן HEPA1 המיועדת לכלל הבית, מותקנת בקלות במערכת ה- HVAC2 או מערכת טיפול האוויר הביתית שלך, על-מנת לספק הפחתה של 99.97% מכמות החלקיקים הנישאים באוויר ללא פגיעה בזרימת האוויר, בלחץ הסטטי או בדירוג היחידה.

AVID-AIR-Unit

מערכת טיהור אוויר AVID AIR®

מערכת טיהור האוויר AVID AIR® מספקת הפחתה יעילה של ריחות, חיידקים, נגיפים, עובש ותרכובות אורגניות נדיפות (VOC - Volatile Organic Compounds) (ריחות כימיים).

Package-unit

מערכת טיהור אוויר – יחידת Package PHI

יחידת המיזוג במבנה מוכלל (Package) בעלת תושבת ההרכבה המגנטית של חברת RGF® היא בעלת טכנולוגיית PHI Cell®. מוצר זה תוכנן במיוחד עבור מערכות במבנה מוכלל, אולם נעשה בו שימוש במגוון רחב של יישומים בשל ההתקנה הרב-תכליתית שלו באמצעות תושבת הרכבה מגנטית.

Microcon-350

MICROCON® 350

מערכת טיהור האוויר Microcon® 350 בעלת מסנן HEPA1 המיועדת לכלל הבית, מותקנת בקלות במערכת ה- HVAC2 או מערכת טיפול האוויר הביתית שלך, על-מנת לספק הפחתה של 99.97% מכמות החלקיקים הנישאים באוויר ללא פגיעה בזרימת האוויר, בלחץ הסטטי או בדירוג היחידה.

REME-Mariner

REME® Mariner

מערכת ה- REME® Mariner הניידת תוכננה במיוחד עבור התעשייה הימית והיא אידאלית להפחתת ריחות וחיידקים על יאכטות, סירות ואוניות תענוגות (נוסעים) כמו גם ברכבי פנאי ודירות קטנות עם או ללא מיזוג אוויר מרכזי.

BLUQR-Twin

מקלור (סטייקלייט) זוגי (Twin)

המקלור הזוגי Twin Stick Light+(PCO) בעל יכולת שחרור מהיר, מספק חיטוי והגנה באמצעות אור אולטרה-סגול מפני חיידקים, נגיפים, צמיחת עובש וריחות למשטחי סלילי מזגנים, וכתוצאה מכך המערכת נקיה ויעילה יותר ואף חוסכת באנרגיה.

PIP-left

מערכת טיהור אוויר Plug In Plus

מערכת טיהור האוויר הטבעי Guardian Air Plug In מספקת הפחתת חיידקים, עובש, ריחות ותרכובות אורגניות נדיפות (VOC - Volatile Organic Compounds) (ריחות כימיים).

מערכת טיהור אוויר מיני מפוצלת Mini Split PHI1

מערכת ה-Split PHI Mini של חברת RGF® היא בעלת טכנולוגיית PHI Cell®. ניתן להתקין את המוצר בקלות על-גבי יחידת מיזוג אוויר מיני מפוצלת ללא כל שינוי, על-ידי שימוש בפסי הדבקה עם צמדנים.

דילוג לתוכן
ייעוץ בוואטסאפ